Montér / zámečník

Požadavky:

  • vyučení v technickém oboru
  • znalost a zájem o techniku (mechanika, elektrika výhodou ne však podmínkou)
  • praxi z výrobní společnosti z údržby strojů a zařízení výhodou
  • zkušenosti s obsluhou obráběcích strojů výhodou
  • manuální zručnost
  • ochota vycestovat v rámci ČR nebo SK a učit se novým věcem
  • pozitivní přístup k práci, zodpovědnost a rozvážné profesionální jednání
  • schopnost práce ve výškách
  • řidičský průkaz skupiny „B“
  • svářečský průkaz výhodou

Nabízíme:

  • zajímavou a neobvyklou práci ve strojírenském oboru
  • práci v menším týmu lidí
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
  • různá školení v oboru pořádaná i v zahraničí
  • firemní akce (nás na žádné speciální teambuildingy neužije, ale pořádáme např. bowlingové turnaje, motokáry, posezení u grilu a bečky piva, střelby na střelnici, apod.)
  • 5 týdnů dovolené

Vaším úkolem bude:

  • zajišťování oprav a údržba strojního zařízení, zejména pak stavebních jeřábů
  • montáž, demontáž, servis a údržba zdvihacích zařízení, zejména pak stavebních jeřábů
  • kontrola stavu strojního zařízení
  • odstraňování a předcházení poruch
  • plnění ostatních úkolů nadřízených pracovníků
  • občasné různorodé mechanické práce
  • kontrola připravenosti prostorů montáže jeřábů